Parrot CK 3100

Poznámka: tento článek byl psaný před rokem 2010, doplňuji pouze odkazy na nové verze firmware

Parrot CK 3100 s externím dislejem
Insatalace je snadná, sada je napájená přes konektory autorádia. Balení je vybaveno celkem přehledným instalačním návodem, podle kterého to zvládne zapojit téměř každý. Já osobně ve své Škoda Felicia jsem HF umístil pod odkládací přihrádku před spolujezdcem a displej mám zatím zapíchnutý ve ventilačním otvoru. Jsem trošku paranoidní a tohle umístění mi dává možnost kdykoliv po zaparkování displej skrýt  do odkládací přihrádky, a tím se vyvarovat že mi ho nějaký nenechavec z auta utrhne. Vhodnější umístění by také mohlo být k vnitřnímu zpětnému zrcátku, tam by byl na dosah a taky by nebyl moc vidět…. možná to časem předělám.

Parrot_s Parrot-palubka_s

Fotografie pořízené za mizerného garážového osvětlení telefonem Nokia 6230

Výrobce uvádí že Parrot CK3100 bude komunikovat se všemi současnými i budoucími telefony vybavené technologií bluetooth.Osobně sadu používám s mobilním telefonem Nokia 6230 a má manželka se SonyEricssonem T630. S tou T630 to funguje trošku lépe, na displej se přenáší více informací z telefonu a ihned po připojení k sadě se ze synchronizuje celý adresář . U mé Nokie 6230 na displeji vidím pouze že jsem se k sadě úspěšně připojil, dále pak sílu signálu a stav baterie. Adresář jsem musel naplnit formou posílání vizitek kontakt po kontaktu, což není moc zábavná činnost, ale cena této sady a kompatibilita s více telefony je pro mě cennější a tento handicap tím vyvažuje. Originální sada od Nokie stojí dvakrát tak více a neměl bych jistotu jestli mi bude komunikovat s mobilem mé manželky.

Doplňuji aktuální informace, nové sady už synchronizují  adresář i s Nokií 6230, chce to novu verzi firmwaru.

Firmware najdtete např. : http://parrot.kerpof.net/ s upgrade nemám praktickou zkušenost, sadu jsem přestal používat s výměnou vozu

 

Výpis některých parametrů:
Podpora hlasového vytáčení, hlasového ovládání
Dosah 6m, Pamět přes 1Megabajt,
Rozměr displeje 7 x 4 x 2cm..
Samostatné nastavení mikrofonu a reproduktorů

Sada využívá předních reproduktorů autorádia, ovládání je v celku intuitivní, bohužel menu není v češtině.  (vyřeší jiná verze firmware)

Graf ceny produktu Parrot CK 3100 poskytuje server Heureka.cz

Share
Příspěvek byl publikován v rubrice Automobil, Původní obsah a jeho autorem je roman. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.